Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

szukaj

Gościmy

Odwiedza nas 10 gości oraz 0 użytkowników.

Regulamin projektowania

Regulamin dotyczy

wykonania projektów łazienek lub innych pomieszczeń

przy pomocy CAD DECOR

  1. Projekt jest bezpłatny w przypadku zamówienia towaru z zaakceptowanego projektu

  2. Klient dokonuje wyboru kolekcji wraz ze Sprzedawcą. Projektantowi przedstawiona jest jedna konkretna kolekcja.

  3. Klient przed rozpoczęciem projektowania wpłaca zaliczkę na poczet zamówienia towaru z projektu w kwocie min 300 zł. Po zaakceptowaniu projektu kwota ta zostaje zaliczona jako zaliczka na zakup i rozliczona przy wystawieniu faktury bądź paragonu.

  4. W przypadku rezygnacji z zamówienia towaru w Centrum Ceramiki „A.S” wpłacona zaliczka staje się zapłatą za wykonanie projektu.

  5. Klient dostarcza Projektantowi dokładne wymiary pomieszczenia. Notatkę z wymiarami parafuje podpisem.

  6. Projektant konsultuje projekt z klientem osobiście, przy pomocy poczty e-mail – wysyłając zdjęcia projektu w formacie jpg lub telefonicznie.

  7. Klient ma prawo wnoszenia poprawek do projektu podając swoje sprecyzowane wskazówki.

  8. Po ostatecznym zaakceptowaniu projektu Projektant wraz z Klientem konsultuje ostateczną wielkość zamówienia na życzenie klienta uwzględniając uzgodniony zapas. Centrum Ceramiki „A.S” nie przyjmuje zwrotów zakupionych towarów.

  9. Bezpłatne jest wykonanie projektu z użyciem jednej kolekcji. W przypadku zmiany kolekcji na inną alternatywną - klient ponosi opłatę w wysokości min 80 zł za każdą kolejną kolekcję.

10. Podane zapotrzebowania materiałowego do projektu, należy przed dokonaniem zamówienia sprawdzić z realnymi potrzebami materiałowymi.

PROJEKT NIE JEST DOKUMENTEM TECHNICZNYM ANI KONSTRUKCYJNYM. UMOŻLIWIA JEDYNIE PRZYBLIŻONE ROZMIESZCZENIE ELEMENTÓW ORAZ DOKONANIE ZBLIŻONYCH OBLICZEŃ ILOŚCIOWYCH ZUŻYCIA MATERIAŁÓW ORAZ WYPOSAŻENIA DO PROJEKTOWANEGO WNĘTRZA.

W OPCJI OPTYMALIZACJI PROGRAM BIERZE POD UWAGĘ MAKSYMALNIE DWUKROTNE WYKORZYSTANIE PŁYTKI NA ELEMENTY PRZYCINANE. WYŻEJ WYMIENIONY FAKT TRZEBA BRAĆ POD UWAGĘ PRZY OKREŚLENIU ZAPOTRZEBOWANIA.